Zelená míle

3. října 2014 v 17:59 | Hope <3 |  Recenze
Zdravím všechny, nedávno jsem zkoukla film "Zelená míle" a jsem z něho absolutně nadčená, a tak jsem se rozhodla napsat vám na tento film menší recenzy. Jsem si téměř jistá, že většina z vás tento film zná a viděla ho, ale pokud někdo náhodou ne, tak ho moc doporučuji už jen vzhledem k tomu, že zjískal ocenění. "O čem tento film vlastně je?" Přímý děj vám samozřejmě prozrazovat nechci, abyste z toho filmu vůbec něco měli. Nicméně celý příběh vypráví starý muž Paul Edgecomb, který vzpomíná na svoji minulost. Pracoval ve věznici na oddělení poprav. Každý den byl stejný a ničím se nelišil od ostatních, až jednou přijali velmi zvláštního vězně. Tento vězeň měl zvláštní sílu. Dokázal léčit lidi, jakousi nevysvětlitelnou mocí.
Celý příběh má hodně zápletek a rozuzlení. Myslím si že tento film je napínavý a hlavně z tohoto filmu plyne ponaučení, abychom druhé nesoudili od pohledu, protože né každý je takový, jaký se na první pohled zdá. Tento film donutí člověka zamyslet se nad různými věcmi mezi nebem a zemí.Na závěr ještě znovu zdůrazním, že tento film moc doporučuji a obdivuji toho, kdo vymyslel scénář.
"Viděli jste tento film? Pokud ano, jaký je váš názor?" Jinak prosím o doporučení nějakého filmu, protože já už opravdu netuším na co se dívat :D. Mějte se :).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 María María | Web | 3. října 2014 v 22:58 | Reagovat

Tenhle film jsem ještě neviděla, ale určitě se podívám, díky za zajímavý tip ;-)

2 in-love-is-hope in-love-is-hope | 4. října 2014 v 11:05 | Reagovat

[1]: Určitě se podívej, není vůbec za co :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama